“امروزه اینستاگرام به بخش جدایی ناپذیری از زندگی شخصی و کاری ما تبدیل شده است.در این میان طبیعی است که برخی به خاطر عدم آگاهی و یا اشتباهات ساده و رایج فردی در این شبکه پرمخاطب، دچار مشکل شوند. ضمن این که به دلیل پرمخاطب بودن اینستاگرام همواره کاربران این شبکه اجتماعی در معرض هک شدن و یا از دست دادن اکانت خود هستند. به همین دلیل یادگیری روش های مقابله با نفوذ و همچنین روش های بازگردانی پیچ های هک شده  بسیار مهم است.“

 

روش هایی که در کلوپ اینستا بهت آموزش میدم تونسته به صدها نفر کمک کنه که بتونن پیج های هک شده خودشان را بازگردانی کنند و علاوه بر رفع مشکل پیج خودشان ، از طریق بازگردانی پیج سایر کاربران به کسب درآمد بپردازند. 

 

 

نمونه ساده ای از تبلیغات برای انجام پروژه

در حال حاضر در اینترنت برای بازگردانی پیج های هک شده ، قیمت های مختلفی را ارائه می کنند.اگر شما قیمت ۲ میلیون تومان رو در نظر بگیرید که در این حوزه رقم بسیار پایینی است ،با بازگردانی ۳ پیج در ماه می توانید به سادگی درامد ۶ میلیون تومانی داشته باشید و در شرایطی که همه افراد از نبود کار گلایه دارند درامد نسبتا خوبی را با کمترین زحمت به دست آورید.

 

برخی از درس هایی که در کلوپ به آنها می پردازیم:

روش های نفوذ به اکانت اینستاگرام و راه های مقابله با آن. بازگردانی پیج هک شده ( با هر روشی که نفوذگر اقدام به هک کردن پیج کرده است). روش های بازکردن فرم در شرایط خاص. بازگردانی پیج بدون اطلاع از آدرس ایمیل اکانت. توضیح الگوریتم ربات اینستاگرام. بررسی وجود داشتن یا نداشتن تایید دو مرحله ای در حساب کاربری دور زدن آن. بازگردانی پست های حذف شده توسط هکر. بازکردن اکانت قفل شده. آشنایی با انواع ارورهای احتمالی در اینستاگرام. تبدیل پیج به پیج تجاری و نحوه promote در اینستاگرام. و…  

مطمئنم افراد زیادی رو میشناسی که دارن در این حوزه فعالیت می کنند و درآمد خوبی هم از طریق بازگردانی پیج های هک شده دارند.مطمئنم دوست داری روش کارشون رو یاد بگیری و مثل اون افراد کسب درآمد داشته باشی.

 

شرکت در این دوره برای شما صرفه جویی است زیرا :

  • در کوتاه ترین زمان ممکن وارد این حوزه کاری می شوید.
  • با صرف هزینه بسیار پایین در این زمینه تخصص لازم را خواهید داشت.
  • نیازی به شرکت در سایر دوره ها نخواهد بود.

 

خبر خوب : از آنجایی که ممکن است تغییرات مختلفی در ایسنتاگرام به وجود آید ، این دوره بعد از هر تغییر به روز رسانی خواهد شد و بخش جدید به آموزش اضافه می شود.

 

 

بخشی از رزومه مدرس:

  • همکاری با بیش از ۵۰ شرکت خصوصی
  • تدریس در آموزشگاه عصر مهارت (اراک) (۱۳۹۰ تا ۱۳۹۹)
  • و …

 

 

قیمت اصلی کلوپ اینستا ۷۰۰٫۰۰۰ تومان می‌باشد

که به مدت محدودی می توانی آن را فقط با پرداخت ۳۵۰٫۰۰۰ تومان تهیه کنی.

بعد از به پایان رسیدن این مدت به هیچ وجه کلوپ تخفیف داده نمی‌شود

 

بهت تبریک میگم چون داری روی خودت و تخصصت سرمایه گذاری می کنی

تفاوت تو با بقیه مردم دقیقا همین جاست.این که در زمان درست بهترین انتخاب رو داری.

برای تهیه دوره می توانید مبلغ را به شماره کارت درج شده در زیر واریز کنید و با شماره بنده تماس بگیرید

۵۰۲۲۲۹۱۰۳۰۰۹۷۵۵۲

کارت بانک پاسارگاد به نام بهروز منصوری

۰۹۱۲۶۲۱۶۴۱۰

آیدی تلگرام جهت مشاوره : @behrouz_mansoori

 

 

پسورد فایل

zasx1254