به روز رسانی جدید برای ویندوز ۱۰

با وجود مشکلات فنی موجود در ویندوز ۱۰، کارشناسان این شرکت تصمیم به ارائه به روز رسانی گرفتند که در کمال ناباوری مشکلات کاربران را افزایش داد.

به روز رسانی جدید برای ویندوز 10

این بسته به‌ روز رسانی در ماه اکتبر ارائه ‌شده است و لقب به‌ روز رسان اکتبر یا نسخه ۱۸۰۹ را به خود اختصاص داده اما این بسته مشکلاتی را برای کاربران به همراه داشته و نارضایتی ‌هایی به وجود آورده است. کاربران اظهار کردند که پس از به ‌روز رسانی کلیه اطلاعات آنها از روی کامپیوتر به‌ صورت خودکار حذف ‌شده است.

همزمان با اعتراضات شدید کاربران در مورد مشکلات فنی ناشی از نصب به روزرسانی تازه ویندوز ۱۰، مایکروسافت عرضه این بسته نرم افزاری را متوقف کرده است.

اگر چه رابط کاربری ویندوز ۱۰ به روز شده تفاوت زیادی با نسخه های به روز نشده ندارد، اما بخش جستجوی این نسخه تقویت شده و سازگاری آن با یونیکس و لینوکس و رایانه های مکینتاش هم بیشتر شده است.

کاربران در شبکه های اجتماعی به شدت نسبت به حذف شدن خودکار فایل های خود اعتراض کرده و اظهار کردند ثمره سال ها فعالیت و کار خود را از دست داده اند.

با بالا گرفتن اعتراضات، مایکروسافت اعلام کرده که بسته به روزرسان یاد شده را جمع آوری کرده تا برای کاربران دیگر مشکل مشابه ایجاد نشود.

افرادی که به علت نصب این وصله دچار مشکل شده اند می توانند با اعمال تنظیمات قدیمی در بخش Update & Security > Recovery > Go back to the previous version of Windows 10 اطلاعات حذف شده را بازگردانند. هر چند برخی کاربران می گویند به این شیوه هم نتوانسته اند مجددا به فایل های قدیمی خود دست یابند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *